Firminio stiliaus kūrimas

+370 609 87816 / info@webmode.lt

Firminio stiliaus kūrimas

firminio stiliaus kūrimasMarketingas – sunkus ir iš ties varginantis darbas. Nuolatinė konkurencija rinkoje atima iš ties daug laiko bei jėgų. Vis dėlto, daugelis klaidingai įsivaizduoja marketingo sampratą ir kada ji prasideda. Daugelio nuomone marketingas prasideda kai verslas jau pilnai susikuria ir pradeda pardavinėti prekes ar paslaugas, tačiau tai yra be galo klaidingas mąstymas. Iš tiesų marketingo pirmieji elementai pasireiškia jau vizijos stadijoje, kuomet jūs dar tik įsivaizduojate kaip kursite verslą ir ką su juo darysite. Vizijoje jūs aiškiai sugebate matyti kaip jūsų verslas atrodys, koks bus jūsų logotipas, prekinis ženklas, moto ir panašiai. Visa tai ir yra pirmosios marketingo užuomazgos, kurios yra be galo svarbios kiekvienam verslui, tačiau per dažnai yra užmirštamos.

Logotipo kūrimas

Visu pirma pradėkime nuo to, kad pirminis darbas yra logotipo kūrimas. Tai yra visas jūsų įmonės veidas, kuris lydės jus nuolat, o žmonės būtent pagal jį atskirs jus iš kitų konkurentų. Tai yra be galo svarbus elementas, kadangi logotipas privalo būti traukiantis akį, tačiau neiššaukiantis ir nepabostantis. Nors atrodo paprasta sukurti nedidelį paveikslėlį, tačiau siekiant, kad jis tikrai pasitarnautų geresniam įmonės vardui, pastangų įdėti tenka iš ties daug.

Internetinės svetainės dizainas

Jau niekam ne paslaptis, kad internetas yra neatsiejama kiekvieno verslo gyvenimo dalis. Nesvarbu ar kurtumėte elektroninę parduotuvę, ar paprastą tinklalapį, internetinės svetainės dizainas taip pat turi milžinišką įtaką verslo pasisekimui. Dizainas privalo būti malonus vartotojui. Kiekvienas žmogus apsilankęs jūsų puslapyje privalo jaustis patogiai ir būtent tai yra kelias į vartotojų širdis, kas lemia jūsų įmonės sėkmę. Taipogi, privalote atminti, kad jūsų puslapyje privalo vyrauti firminis stilius. Firminio stiliaus kūrimas stipriai įtakoją įmonės įvaizdį, bei reputaciją, todėl reikia būti pastebėtiems.

Keiskite klaidingą mąstymą, kad marketingas prasideda tik verslui įsikūrus. Toks mąstymas jus nuveda nuo kelio ir jau pradėję verslą jūs būnate pralaimėję daugeliui savo konkurentų. Žmonių pritraukimas prasideda dar vaizduotės stadijoje, kurioje matote visą viziją. Logotipo kūrimas, internetinės svetainės dizainas ir visa kita privalote atlikti dar nefunkcionavimo stadijoje, tačiau tai reikalauja iš ties daug pastangų bei darbo, kadangi mažiausi dalykai dažnai turi didžiausią reikšmę.

Kiti grafikos darbai

Galime sukurti reklaminius banerius (skydelius), internetinės svetainės dizaino prototipus, reklamines brošiūras spaudai, atskirus grafikos elementus.

Domina paslaugos, bet kylą klausimų?

Nedvejokite – susisiekite jau dabar ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą rinkoje, pagal Jūsų norus ir galimybes! Mums rūpi mūsų klientai.

Susisiekime

Arba užpildykite pasiūlymo formą ir mes su Jumis susisieksime.

Watch Dragon ball super