Internetinių svetainių priežiūra

+370 609 87816 / info@webmode.lt

Internetinių svetainių priežiūra

internetinių svetainių priežiūraInternetinės svetainės sukurtos su turinio valdymo sistema reikalauja, bent minimalios priežiūros, tam, kad tinkamai ir saugiai funkcionuotų. Svarbiausia internetinių svetainių priežiūra – turinio valdymo sistemos ir jos modulių atnaujinimai. Reikia reguliariai atlikti šiuos atnaujinimus, tam, kad išvengtumėte saugos spragų, virusų, techninių klaidų.

Tai nėra sudėtingas procesas, bet jeigu savo jėgomis to atlikti negalite arba neturite tam laiko – mes galime tai padaryti už Jus. Pilnai pasirūpinsime visa jūsų projekto priežiūra.

Reguliariai galime atnaujinti jūsų internetinės svetainės turinį, jį pildyti, plėtoti. Dažniausiai yra sudaromas mėnesio planas, nustatoma, kiek reikės valandų per mėnesį skirti puslapio priežiūrai.

Taip pat galime diegti naujoves, papildomas funkcijas, atnaujinimus į jūsų esamą internetinę svetainę. Jeigu turite papildomų norų, susiekite su mumis, nurodykite kokios papildomos funkcijos Jums reikalingos ir mes jas įdiegsime.

Kokia internetinės svetainės priežiūros nauda?

  • Sutaupysite savo laiko
  • Išvengsite techninių klaidų
  • Užtikrinsite svetainės saugumą
  • Išvengsite svetainės „nulūžimų“
  • Optimizuosite svetainės veikimo greitį
  • Būsite reitinguojami aukštesnėse google paieškos pozicijose
  • Turėsite kur kreiptis iškilus klausimams
  • Būsite garantuoti

Reguliariai atnaujinant savo svetainės turinį, google paieškos sistema tai pastebi ir reitinguoją Jūsų svetainę į aukštesnes pozicijas, taip Jūs sulauksite didesnio kiekio lankytojų – potencialių klientų, kurie domisi Jūsų prekėmis ar paslaugomis.

Patekus virusui į Jūsų svetainę, didelė tikimybė, kad bus užkrėsta ir likusios tame serveryje patalpintos svetainės. Todėl reiktų būti apsidraudusiam nuo internetinės svetainės nulaužimo, atliekant būtinus svetainei sisteminius, bei modulių atnaujinimus.

Neprižiūrint internetinės svetainės gali suprastėti jos veikimo (užkrovimo) greitis, kas turės didelės įtakos Jūsų svetainės pozicijoms paieškos sistemose – jos pradės kristi.

Domina paslaugos, bet kylą klausimų?

Nedvejokite – susisiekite jau dabar ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą rinkoje, pagal Jūsų norus ir galimybes! Mums rūpi mūsų klientai.

Susisiekime

Arba užpildykite pasiūlymo formą ir mes su Jumis susisieksime.

Watch Dragon ball super