Reklama internete

+370 609 87816 / info@webmode.lt

Reklama internete verslui

reklama interneteNors internetas ir taip jau pavergė daugelio žmonių gyvenimus, dažnas daugiau laiko praleidžiame naršydami virtualioje erdvėje nei tyrinėdami tikrą pasaulį, interneto augimo tendencija iki šiol yra aiškiai pastebima. Globalėjant pasauliui, išmanėjant technologijoms ir plečiant interneto tinklą pasauliniu mastu atsiranda vis daugiau žmonių pasineriančių į virtualią erdvę. Šia tendencija stengiasi pasinaudoti visi, tačiau tai itin paranku yra marketingo specialistams. Anksčiau būdavo sunku suburti didelį žmonių ratą, kadangi reikėdavo prie kiekvieno prieiti atskirai, tačiau dabar internetinėje erdvėje žmonės buriasi patys ir viskas ko reikia, tai tinkama akį traukiantį reklama, kuri pasieks visus vartotojus vienu metu. Viskas kur kas pigiau, paprasčiau ir greičiau, taigi, kokia internetinė reklama verslui yra pati parankiausia ir kokios yra dažniausiai naudojamos.

Bene dažniausiai sutinkama reklama internete yra paprasti skelbimai mirgantys įvairiuose internetiniuose puslapiuose. Tai yra vienas pigiausių reklamos būdų, tačiau pasižymintis vis silpnėjančiu patrauklumu vartotojams. Daugelis į šias reklamas visai nekreipia dėmesio, o kartais net visai užblokuoja naudodami tam tikras programas, todėl jų nauda tampa vis mažesnė.

Investuojate į reklamą, bet ji Jums neatneša naudos ir norimų rezultatu?
Jūsų tikslas – padidinti savo prekių ar paslaugų pardavimus?
Norite žinoti efektyviausius reklamos internete būdus?

Mes Jums padėsime būti aukščiausiuose pozicijose Google paieškos sistemoje.

SEO optimizacija

Populiariausia ir efektyviausia reklama šiuo metu yra SEO (svetainės optimizavimas paieškos sistemoms) paslaugos. Visi puikiai supranta nepamatuojamas Google paieškos sistemos galimybes ir milžinišką vartotojų srautą. Būti pirmuose Google puslapiuose reiškia būti karaliams rinkoje, todėl net ir didžiausios korporacijos, kurios yra savaime žinomos, į SEO investuoja didžiulius pinigus. Vis tik, tenka pabrėžti tai, kad SEO optimizacija užima iš ties daug laiko ir priklausomai nuo rinkos, norint pasiekti aukščiausius rezultatus, gali užtrukti nuo kelių mėnesių iki metų.

Google Adwords reklama

Tie, kurie nori greito Google paieškos rezultato čia ir dabar, gali pasinaudoti Google Adwords reklama ir akimirksniu patekti į aukščiausias pozicijas. Šis būdas yra kur kas greitesnis nei SEO paslaugos, rezultatai yra pastebimi akimirksniu, o efektyvumas yra tiesiog stulbinantis, tad atsiperkamumu abejoti nevertėtų.

Kuriame ir administruojame Google Adwords reklamos kampanijas, bei skelbimus. Analizuojame konkurenciją ir atrenkame geriausius raktažodžius, tam, kad pasiekti aukščiausio potencialių klientų susidomėjimu Jūsų reklama.

Tiek % dabartinių vartotojų naudojasi Google paieška
Mažiausiai tiek % išauga Jūsų pardavimai po reklamos atlikimo
Remiantis duomenimis lankytojai težiūri pirmus 10 rezultatų paieškoje

Domina paslaugos, bet kylą klausimų?

Nedvejokite – susisiekite jau dabar ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą rinkoje, pagal Jūsų norus ir galimybes! Mums rūpi mūsų klientai.

Susisiekime

Arba užpildykite pasiūlymo formą ir mes su Jumis susisieksime.

Watch Dragon ball super